Lyžiarsky klub

Board Academy ponúka pre rodičov detí od 5 rokov možnosť stať sa členom detského lyžiarskeho klubu a zúčastniť sa atraktívneho celoročného, ale nenáročného programu.
Klub má hlavný program v telocvični a na snehu, pričom má za cieľ naučiť deti dokonalú techniku lyžovania už v nízkom veku. Zameriavame sa na všetky techniky v zjazdovom lyžovaní a hravou formou. Prostredníctvom študovaných odborníkov z FTVŠ sprevádzame vaše deti dobrodružstvom na lyžiach v nádhernom prostredí rakúskych hôr.

deti na lyžiach

 

Objem tréningov je nastavený tak, aby deti neboli vyčerpané a zvládali v prvom rade školské povinnosti a tiež ďalšie záujmy. Klub nie je cielený ako pretekárky oddiel s ambíciami vyhrávať za každú cenu. Našim cieľom je vytvoriť u detí vzťah k lyžovaniu a naučiť ich všetky techniky v rôznych podmienkach, ktoré príroda a strediská poskytujú.

Pretože sme odborníci aj v oblasti snowboarding, vieme ponúknuť po dohode aj lekcie snowboardingu na vybraných výjazdoch.

tréning detí

 

Prevádzkujeme aj vlastný ku klubu patriaci obchod, servis a požičovňu so zimným výstrojom a členom vieme poskytnúť zvýhodnené ceny na tovar, požičovňu a servis.

Bonusom k zimnému programu je aj možnosť zúčastňovať sa našich letných aktivít v prímorských destináciach, kde organizujeme kurzy windsurfingu, kitingu a paddleboardingu.

Na tréningoch v telocvični a na snehu sa vám venujú starostlivo vybraní študenti alebo absolventi Fakulty telesnej výchovy a športu.

Prihlásiť sa môžete na tel. číslach 0903468746, 0905789869, alebo mailovej adrese info@boardacademy.sk


Tréningy v telocvični (FEI v Mlynskej doline):

pondelok: 16:30 - 18:00
streda: 17:00 - 18:30

Tréningy na snehu:

Počas zimných mesiacov 12 dní na snehu typicky vo viacdňových kempoch /prázdniny a predĺžené víkendy/
Ďalšie voliteľné kempy na ľadovcoch na jeseň a jar

 

Ďalšie aktivity:

paddleboarding a kanoistika v Karloveskej zátoke
windsurfing na Seneckých jazerách
windsurfové kempy na Pelješaci /Chorvátsko/