Windsurfing dovolenky

Pobyt v Egypte spojený so školoiu kitingu, windsurfingu a paddleboardingu pre začiatočníkov a pokročilých

Jarný výlet za teplom Egypt - windsurfing, kiting a paddleboarding

Prvý tohtoročný kemp windsurfingu a kitingu - Egypt, El Tor

Zobraziť kurz
Letný pobytový windsurfový kurz na Pelješaci

Letný pobytový windsurfový kurz na Pelješaci

Po veľmi úspešných kurzoch v posledných rokoch (STARŠÍ REPORT TU) organizujeme aj v tomto roku letné windsurfové kurzy ako zážitkové dovolenky.
Pozývame vás prežiť nádherne dni v Chorvátsku s partiou športovo naladených ľudí v prekrásnej prírode. Doprajte si aktívny relax, ktorý vás nabije na celý rok. Tu základné informácie o letnom intenzívnom kurze windsurfingu v Chorvátsku na Polostrove Pelješac - miesto, termín, program, cena....

Zobraziť kurz
Sicília - dovolenka na windsurfingu

Sicília - dovolenka na windsurfingu

Naše letné aktivity tento rok obohacujeme o exluzívnu destináciu na ostrove Sicília. V rezorte Sikhania vás čaká tím Board Academy s aktivitami na vode - windsurfing, paddleboarding, kiting. Prežite aktívnu dovolenku na nádherných piesočných plážach talianskej Sicílie. 

Zobraziť kurz
Windsurfový kurz pre pokročilých Rhodos

Windsurfový carving kurz Rhodos

Špecializovaný WINDSURFOVÝ CARVING tréning!!!! Aj toto leto v rovnakom formáte!!!!! Chceš sa zlepšiť, naučiť sa vodný štart, vyjazdiť sa v sklze, ísť dynamicky agresívne do halzy a ďalšie zručnosti? Na jednom z najlepších WS spotov v Európe. Tu základné informácie - miesto, termín, program, výlohy....

Zobraziť kurz
Individualne kurzy

Individuálne kurzy

Pre tých náročnejších, ktorí chcú mať inštruktora len pre seba, ponúkame aj individuálne kurzy. Pri takomto nastavení máte inštruktora na dohodnutý čas výhradne pre seba.

Zobraziť kurz