Inštruktorský tím

Doskové športy sú koordinačne náročné pohybové aktivity. Pri učení vyžadujú premyslenú postupnosť krokov a najmä odborníkov, ktorí ju dokážu správne použiť. V opačnom prípade je výučba zdĺhavá, neefektívna a v krajnom prípade aj nebezpečná.


Preto si na výbere inštruktorov dávame mimoriadne záležať. Využívame úzky vzťah s Fakultou telesnej výchovy a športu a vyberáme takých kandidátov, ktorí sú nielen odborne top, ale aj ich ľudské vlastnosti a hodnotové nastavenie dávajú záruku dobrého tímu. Následne si ich ešte sami vychovávame a vedieme tak, aby boli zárukou kvality.

My naše športy nielen učíme, ale sami nimi žijeme a úžívame si ich. A takto formujeme celý náš tím.

S našimi inštruktormi môžete komunikovať o mnohých oblastiach spojených so športom, pretože sú to odborníci vo svete športu. Nebojte sa položiť im otázky, ktoré sa netýkajú len danej činnosti. Mnohí z nich majú za sebou úspešnú športovú kariéru a vychovájú mladých reprezentatov v rôznych športoch.

Väčšina z nich sa podiela na tvorbe nových cvičení, aktualizácii metodiky výučby jednotlivých doskových športov.  Tvoria testovací tím, ktorí overuje najnovšie poznatky metodiky výučby priamo v praxi. Tiež majú bohaté skúsenosti s používaným výstrojom, preto sú pre vás prvou voľbou ak hľadáte rady a tipy pri nákupe výstroja.

Maťo
Maťo

Šéftréner klubu.

Dlhoročný pedagóg na FTVŠ v Bratislave. Lektor, ktorý vychoval množstvo inštruktorov. Autor mnohých odborných publikácií a článkov.

Sám je aktívnym jazdcom, perfektný surfista, kitista, snowboardista, lyžiar.

Tak v lete ako aj v zime, Maťo je mimoriadna trénerská autorita a garant klubovej metodiky.

Stano
Stano

Výkonný manažér klubu.

Okrem inštruktorskej a manažérskej práce aj autor mnohých odborných článkov o jazdeckej technike a equipmente. Ide do hĺbky a nezabúda na detaily.

Svojou postavou bývalého volejbalistu dokazuje, že aj športovci z kategórie 100+kg sa môžu stať výbornými lyžiarmi či surfistami.

Ľubo
Ľubo

Ako absolvent FTVŠ sa systematickou prácou na sebe vypracováva na kondičného trénera absolútnej špičky.

Vďaka svojej povahe a výrečnosti mimoriadne obľúbený. Keď ho jedného dňa omrzí trénovať, môže ísť bez ďalšej prípravy robiť moderátora alebo zabávača.

Športovec telom aj dušou, na vode, na snehu, vo fitku, na lezeckej stene.... Mimoriadne príjemný a zodpovedný člen tímu. Hurá že ho máme!

Ivan
Ivan

Young gun tímu.

Veľmi nadaný športovec, obľúbený nielen deťmi a juniormi. Pri troche vetra zabáva celú pláž svojimi kúskami na doske.

Ak akurát niekde nesurfuje, môžete ho nájsť v obchode Corner, kde vám rád môže poradiť v otázkach windsurfového equipmentu.

Peťo
Peťo

Vďaka vzácnej kombinácii odbornosti a trpezlivosti výborný tréner k deťom, či v telocvični alebo na snehu.

Sám bývalý hráč basketbalu. Usmievavý, milý, spoľahlivý, vždy ochotný.. super člen tímu!

Mária
Mária

Naša kráska. Ktorá však vie jazdiť!

Zatiaľ juniorka v tíme, ale s veľkou chuťou a talentom. V lete na windsurfe, v zime na snowboarde.. zlepšuje sa zo dňa na deň.

Ako inštruktorka veľmi obľúbená deťmi. A nielen počas lekcií na vode. Najmä mladé slečny na nej visia celý čas.

 

 

Lukáš
Lukáš

Ako bývalý pretekár v zjazdovom lyžovaní z Brezna, teraz finišujúci študent na FTVŠ, je Lukáš našim trénerom pre pokročilejších lyžiarov.

Rovnako v telocvični prichádza so zaujímavými kondičnými tréningami najmä pre skupinu dospelých.

Maťo
Maťo

Športový multitalent so špeciálnym vzťahom ku vode a snehu. Doktorand na FTVŠ a reprezentant vo veslovaní. Ak sa práve nehýbe v prírode, radí klientom ohľadne windsurfingu, kitingu, snowboardingu, paddleboardingu a lyží v klubovom obchode Corner board shop na fakulte TV a športu v Bratislave. Navyše je skutočným majstrom so zlatými rukami, čo preukazuje výborným servisom lyží a snowboardov. 

Zdenko
Zdenko
Sám šikovný a úspešný športovec, na snehu aj na palubovke.
Študent FTVŠ, s prima nastavenými hodnotami.
Stretnúť ho môžete na klubovom tréningu v telocvični, na paddleboarde v Karloveskej zátoke, v zime kdekoľvek na snehu na doske..
Young gun tímu športovými výkonmi, pritom seriózny tréner vyzretým prístupom.