Staň sa členom

Prijímame nových členov. Pridajte sa k nám do klubu, kde spolu s nami môžete zažiť perfektné športové chvíle, výrazne si zlepšiť kondíciu, spoznať a užiť si atraktívne športy snowboarding, lyžovanie, kitesurfing a windsurfing, spolu s doplnkovým celoročným športovo-rekreačným programom, orientovaným na športy v prírode. To všetko v príjemnej klubovej atmosfére, v spoločnosti ďalších "board-riderov", majúcich rovnaké záujmy.

Staň sa členom

Stať členom sa môže každý, kto má chuť sa pridať, využívať možnosti poskytnuté klubom a zúčastňovať sa aktivít.

Kto má chuť chodievať len na indoor tréningy do telocvične, tak chodieva len do telocvične, kto chce ísť na lyžovačku, má priestor, kto sa chce naučiť surfovať, má priestor... každý sa zúčastňuje aktivít podľa svojej voľby.

Vzťah členovia - klub vnímame a chceme vnímať ako dlhodobý, je našim želaním vytvoriť a naplniť priestor aj pre sociálne väzby.

Členovia sa môžu zúčasťňovať na všetkých aktivitách klubu, pozostávajúcich z pravidelného moderného kvalitného tréningového procesu a atraktívych výjazdových aktivít k vode a na sneh, kde je možné sa naučiť a zdokonaliť v jednotlivých športoch (snowboard, lyže, kiteboard, windsurf, paddleboarding/SUP).

  • 2 pravidelné 90-minútové tréningy týždenne - pravidelná kondično-koordinačná príprava v telocvični, s využitím gymnastických prvkov, najmä v ich hravej podobe, vrátane balansovacích dosiek a trampulíny. Tréningy máme zorganizované tak, že rodičia nemusia pasívne čakať po dobu tréningu, ale môži v čase tréningu detí tiež sami aktívne trénovať, samozrejme samostatne so svojim samostatným trénerom a programom.
  • na jeseň a na jar resp. v lete aj  tréningy v prírode
  • v zime od novembra do marca víkendové výjazdy do blízkych (najmä rakúskych) stredísk
  • minimálne jedno dlhšie zimné sústredenie (jarné prázdniny)
  • na jar a v lete víkendové a aj dlhšie sústredenia (windsurfing/kitesurfing/S.U.P./doplnkové športy) Neusiedler See/Senecké jazerá/Chorvátsko..
  • 7-14 dňové letné sústredenie (windsurfing/kitesurfing/paddleboard a ďalšie doplnkové športy) pri mori (napr. Chorvátsko/Grécko..), ktoré je možné poňať aj ako aktívnu rodinnú dovolenku s atraktívnym programom pre všetkých

Pri deťoch do veku 8 rokov je prítomnosť rodiča na výjazdoch nutná. Nie už pri samotnom trénovaní alebo iných koordinovaných aktivitách, tu je dokonca zvyčajne lepšie, pokiaľ je rodič "mimo dohľadu", jeho úloha je zabezpečiť všeobecnú starostlivosť o svoje dieťa. Osviedča sa veľmi dobre aj spolupráca medzi rodičmi, keď raz vezme niekto svoje a aj niekoho iného dieťa/deti a na ďalšom výjazde zase iný rodič vezme jeho dieťa/deti. Pri deťoch starších už po dohode je možné, aby na výjazdy chodievali samostatne.

Pre účastníkov akcií klubu vieme zabezpečiť športové potreby za veľmi výhodných podmienok. Máme vlastnú špecializovanú predajňu, servis a požičovňu. Predávame a požičiavame taký equipment, ktorý sami používame a máme otestovaný v skutočnej akcii.

Najusilovnejších a najšikovnejších vieme podporiť sprostredkovaním sponzoringu napr. od špičkových výrobcov športových potrieb a pod.

Akékoľvek otázky radi zodpovieme na info@boardacademy.sk, prípadne aj na tel. čísle +421 905 789 869.