Centrum Senec

CENTRUM SENEC - ŠKOLA A POŽIČOVŇA WINDSURF A SUP

 

Otvorené od mája do septembra na Seneckých jazerách.

Centrum ponúka požičovňu a školu windsurfingu a SUP /paddleboardov/ v areáli lodenice YCTJ Slávie Senec /viď mapa/ - na pláži pri Národnom tréningovom centre.

Počas slnečných dní je požičovňa SUP otvorená na lodenici Slávie a južnej pláži oproti lodenici. Po telefonickej dohode je možné požičanie výstroja aj v inom čase. 

Škola windsurfingu a paddleboardingu sa rezervuje cez telefón, pričom sa dohodne s inštruktorom termín podľa času klienta a počasia. 

V prípade rezervácie školy, alebo požičovne sa môžete s nami kontaktovať cez telefónne číslo 0903 468746.

V škole windsurfingu vás naučíme základy tohoto nádherného športu. Učíme už aj deti od 7 rokov. S moderným a bezpečným výstrojom sa deti aj dospelí veľmi rýchlo naučia plachtiť a vrátiť sa na pláž.

Podobne pre všetky kategórie ponúkame skúsiť momentálne najrýchlejšie sa rozvíjajúci letný vodný šport - SUP, alebo stand up paddling, teda pádlovanie v stoji na surfovej doske, ktoré má blahodárny vplyv na pohybovú a nerovovú sústavu človeka. Pre tento účel požičiavame super stabilné dosky s ľahkým pádlom. Súčasťou požičaného výstroja je aj vesta. SUP spája zábavu, fitness a oddych s pozitívnymi zdravotnými účinkami. Pádlovanie v stoji na vode posilňuje ochabnutý stabilizačný aparát, ktorý spevňuje kostrovo-svalový systém trupu a končatín /viac o SUP v samostatnom článku/. AK chcete vybaviť pracovné stretnutie v atraktívnom prostredí  a zároveň pri tom športovať, nie je nič ideálnejšie ako zapádlovať si na seneckých jazerách na SUP. 

 

Mapa Seneckých jazier

Paddleboard a windsurf Senec

 

Cenník požičovňa windsurfingu a SUP

 

čas

WS

SUP

1 hodina

12

5

2 hodiny

18

9

3 hodiny

24

12

1 deň

29

17

2 dni

55

29

dlhšie

podľa dohody

podľa dohody

 

 

Cenník škola windsurfingu a SUP vrátane výstroja

 

čas

WS

SUP

1 hodina

35

15

2 hodiny

55

-

3 hodiny

70

-

1 deň /4 hodiny/

85

-

2 dni /8 hodín/

155

-

dlhšie

podľa dohody

-